







Heerlijke zachte lippen om van te genieten... doordrenkt met de honingachtige smaak van oranjebloesem.
Niet op voorraad
Zachte lippen om van te genieten… Doordrenkt met de honingachtige en verrukkelijke smaak van oranjebloesem, voedt en sublimeert de Néroli Sublimerende Lippenbalsem droge lippen met een licht glanzende finish die de natuurlijke kleur van de lippen transparant versterkt. Verrijkt met castorzaadolie en sheaboter smelt de romige textuur onmiddellijk op de lippen.
VEGAN formule, samengesteld uit 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, gemaakt in Frankrijk en dermatologisch getest.

Castorzaadolie en sheaboter voor gehydrateerde, zachte en beschermde lippen. Licht glanzende sublimerende finish die de natuurlijke kleur van de lippen transparant versterkt.

Vegan formule
Made in France
Dermatologisch getest

Ideaal om naakte lippen overdag te verfraaien of voor het avondritueel.
Deel je ervaring en help andere klanten bij hun keuze