Dompel uzelf onder in een overvloed aan geuren ... De Grand Bazar de Noël neemt ons mee in een wervelwind van zintuigen. Ontdek uw favoriete Geparfumeerd Weldadig Water in een verstuiver in beperkte oplage om uw interieur te parfumeren.





Talloze cadeaus, duizend-en-een kleuren, een feest voor de zintuigen... Roger&Gallet nodigt u uit in zijn Grote Kerstbazar, ontworpen door de Australische kunstenares Eclette, met een levendig en kleurrijk universum.
De geparfumeerde en heerlijke Sublimerende Lippenbalsems van Roger&Gallet liggen samen met de Handcrèmes onder de kerstboom. Ze beschermen niet alleen de lippen tegen de winterkou, maar geven ze ook een delicate geur voor lippen om van te smullen!
Elke dag wacht u een verrassing in de aanloop naar Kerstmis.
Klik op het vakje om uw verrassing van de dag te onthullen (geldig vanaf 40€ aankoop)
Een promocode verschijnt op het scherm: noteer of kopieer deze
Voeg uw producten toe aan het winkelmandje en voer de code in het daarvoor bestemde veld in bij de betaling
De ronde zeep van Roger&Gallet, iconisch sinds 1879, is doordrenkt met parfum zodat hij tot het laatste gebruik heerlijk ruikt. Verpakt in zacht crêpepapier, zal hij uw eindejaarsfeesten elegant parfumeren.
De crème is niet vettig of plakkerig, trekt snel in en hydrateert uw huid.